עמוד ראשי > הגנה וביטחון

McAfee Virus Scan 5.21

גודל: 13Mb

תאריך: 10/3/2001

ציון:

רשיון: שיתופי-30$

סורק וירוסים נחמד עם ממשק נוח

ZoneAlarm

גודל: 2.8Mb

תאריך: 7/4/2002

ציון:

רשיון: חופשי

תוכנת הפיירוול (firewall) שנחשבת לאחת מהטובות בעולם, ובצדק. התוכנה יעילה ופשוטה לשימוש. זאת היא הגירסא אשר מחולקת חינם, את הגירסא בעלת מלוא האפשרויות ניתן לרכוש באתר האינטרנט של החברה.

Folder Protector

גודל: 228Kb

תאריך: 7/4/2002

ציון:

רשיון: חופשי

תוכנה פשוטה להגנה על תיקיות, היא הופכת את התיקייה שברצונך להגן עליה, אל קובץ, סל המיחזור ועוד..., כאשר לוחצים עלי התיקייה תופנה את הקישור שבחרת.

Ad-aware 5.83

גודל: 871Kb

תאריך: 9/21/2002 2:41:16 PM

ציון:

רשיון: חופשי

התוכנה תחפש ותמצא את כל תוכנות הספיי (spyware) אשר נמצאות לכם על המחשב ותמחק אותם, שימושי מאוד בשביל להגן על המחשב שלכם מתוכנות לא רצויות שמעאטות את השימוש בו.

חסל סדר קבצים זמניים

גודל: 165Kb

תאריך: 9/24/2002 10:05:21 AM

ציון:

רשיון: חופשי

תוכנה מאוד טובה לילדים שרואים שאין להם מקום להתקין משחקים ותוכנות, אחת הסיבות לזה היא הקבצים הזמניים (TEMP) אז התוכנה הזאת תמחק לכם אותם, כי הם לא חיוניים למחשב וסתם תופסים מקום.
טוב לילדים, כאלה שמבינים יבינו שגם התוכנה היא ~זמנית~.

Spybot Search & Destroy

גודל: 3.5Mb

תאריך: 6/8/2003 5:23:19 PM

ציון:

רשיון: חופשי

ספייבוט (Spybot) יחפש וימצא תוכנות פרסום וריגול שנמצאות לך על המחשב. לאחר מכן יחוסלו וימחקו תוכנות אלו. כפי שציינתי קודם, כל אחד שמריץ את התוכנה לראשונה חוטף שוק מכמות התוכנות שנמצאות לו על הכונן. בנוסף לגילוי והשמדה של תוכנות ריגול ופירסום התוכנה תזהה גם חייגני אינטרנט (Internet Dialers), "חוטפי דפדפנים" (Browser Hijackers), סוסים טרויאנים ועוד כל מיני מזיקים אחרים שאולי הותקנו במחשבך במהלך טיולך ברשת האינטרנט.
שימו לב! שימוש לא נכון עלול לגרום לנזק - האחריות על המשתמש. מומלץ לקרוא את המאמר המלא לגבי השימוש בתוכנה מתוך מולטי נט מגאזין.

חינם: AVG Anti-Virus System

גודל: 6.59Mb

תאריך: 2/28/2004 9:28:44 PM

ציון:

רשיון: חופשי

שמרו על המחשב שלכם נקי מיורוסים בחינם! וירוסים עלולים להרוס מידע ולהפיל שרתי דוא"ל. הגן על המערכת שלך ע"י הרצת תוכנת אנטי וירוס כל הזמן. תוכנות אנטי וירוס מסחריות עשויות לעלות אף 200 ש"ח ועל כן לפניכם הפיתרון החינמי האחרון. מאפייני התוכנה: AVG מתפקדת כבכל תוכנות האנטי וירוס המסחריות. התוכנה מאפשרת לסרוק את כונני המחשב, לסרוק מדיה, לתזמן בדיקות אוטומטיות, לבדוק קבצים באתחול, ואפילו לסרוק את כל הקבצים הנשלחים בדוא"ל. תוכנת אנטי וירוס הינה אפקטיבית אך ורק אם היא מעודכנת. AVG מאפשרת לכם לעדכן את התוכנה באופן שוטף ובחינם לחלוטין. התוכנה מכילה אפשרויות רבות נוספות. מומלץ בחום. שימו לב: כדי להוריד את התוכנה, עליכם לאשר הסכמה לתנאי החברה באתר. לאחר מכן תדרשו למלא פרטים אישים (על מנת שישלח אליכם Serial Number בדוא"ל). לאחר מילוי הפרטים תועברו אל דף ההורדה.הפוך לעמוד הבית פרסום באתר

Copyright © 2002 Multi-Net. All rights reserved. זכויות יוצרים © 2002 מולטי נט. כל הזכויות שמורות.