מולטינט חברים וקהילות - הרשות השנייה דורשת שינויים ב"אקזיט"

מולטי נט קהילה > פורום טלוויזיה > הודעה

עזרה

מנותק (התחבר | הרשמה)

חברים ראשי

קהילות

דואר אישי

שליחת הודעה

חברים וחסומים

פרטי חשבון

עידן

הרשות השנייה דורשת שינויים ב"אקזיט"

נכתב ע"י עידן בתאריך 30/7/2003 14:28

הכתבה הזו הופיע בYNET, מה דעתכם?

במכתב שנשלח לערוץ 10 קובעת הרשות השנייה כי "אקזיט" מפרה את כללי האתיקה, פוגעת בטעם הטוב וברגשות הציבור
ynet

הרשות השנייה, המפקחת על ערוצים 2 ו- 10, דורשת שינויים ב"אקזיט", תוכנית הנוער של ערוץ 10. במכתב ששלחה אילת מצגר, סמנכ"ל הטלוויזיה ברשות, לגיא זהר, סמנכ"ל התוכן של ערוץ 10, נכתב כי ברשות "נדהמו לגלות תכנים ושימוש בשפה שאינה ראויה כלל ועיקר לקהל צופים צעיר, ובכלל לטלוויזיה מרכזית".

הטיפול בנושא החל בעקבות תלונה שהוגשה לנציב תלונות הציבור גיורא רוזן. בין הביטויים עליהם קבל המתלונן ניתן למנות: "בוא תגמור לי על הצורה… לא רוקנתי את הביצים שלי חודשיים…ילדים - אל תשלחו לי ציורים, תשלחו לי כוסיות, תשלחו לי את אחותכם הגדולה עם קונדומים". רוזן הסכים עם התלונה ופנה למועצת הרשות השניה בעניין.

בעקבות הפניה, מסבירה מצגר, ערכו גורמי הרשות צפייה מפורטת וקבעו כי "התוכנית עומדת בניגוד לסעיף 19 למדריך האתיקה העוסק בשימוש בלשון נקיה, בעקרון הטעם הטוב ופגיעה ברגשות כלל הציבור… לא מקובל על הדעת כי תשודר בערוץ 10, שהינו ערוץ מרכזי בפיקוח ציבורי, תוכנית ובה שימוש בביטויים כה בוטים…הרשות עוקבת אחר התוכנית ומצפה כי יחולו בה השינויים המתבקשים על רקע זה".

על פי נוהל ההפרות המקובל ברשות, הוקצבו לערוץ 10 תריסר ימים להעביר את עמדתו בטרם תקבע העמדה הסופית.

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "הערות הרשות נלקחו בחשבון והנושא טופל".

(YNET, 30.07.2003)

נושא ההודעה

מחבר תאריך
הודעה ישנה

הרשות השנייה דורשת שינויים ב"אקזיט"

עידן

30/7/2003 14:28

זו תוכנית פ33ה!!! אסור להפסיק אותה!!!!!

justBU

31/7/2003 17:14

מלוי לוי ועופר שכטר משתמשים בשפה מלוכלת!

lido

1/8/2003 20:25

תומכת בך ב100%

noa

3/8/2003 18:41

זכויות יוצרים © מולטי נט 2000-2024. כל הזכויות שמורות.

פרסום באתר | צרו קשר

Copyright © 2000-2024 Multi-Net. All rights reserved.