מולטינט חברים וקהילות - מכתב פרידה!!!!!!!!!! :(

מולטי נט קהילה > מועצת הנוער כפר-סבא > הודעה

עזרה

מנותק (התחבר | הרשמה)

חברים ראשי

קהילות

דואר אישי

שליחת הודעה

חברים וחסומים

פרטי חשבון

יולי

מכתב פרידה!!!!!!!!!! :(

נכתב ע"י יולי בתאריך 9/8/2007 13:50

הייי מועצתי היקרה.
טוב הגיעה הזמן להיפרד מכם ולהגיד לכם בייייייייי (כי אני לא נפרד לתמיד אני אבוא לבקר).
חצי שנה אחרונות של חיי הייתי בתוך משפחה של מנע והייתם בשבילי כמו משפחה (לפחות ביליתי אתכם יותר זמן מאשר עם המשפחה).
כאשר היו לנו בחירות בבית ספר למועצה לא ממש רציתי ללכת כי לא ידעתי איזה כיף להיות נציגה במנע אך החלתתי להתמודד (בזכותו של בר) ועכשיו אני יודעת שטעיתי וטוב שהגעתי לפה כי כל אחד ואחת מכם נהפך לחבר טוב שלי (כולכם בשבילי כמו אח ואחות).
היו לי כל כך הרבה דברים שרציתי להגיד לכם אך עכשיו מרוב התרגשות אין לי מילים לתאר איזה מועצה כיפית ומדהימה אתם ואני גאה בכך שאני יכול להגיד שהייתי נציגה של מועצת הנוער העירונית של כפר סבא.
תודה לכולכם על אהבה ויחס חברתי מדהים שנתתם לי והיה לי כיף להכיר אנשים חדשים ולעבוד איתם חצי שנה.
קשה לי להגיד את המילה ביי למשפחתי אבל אין מה לעשות אך אתם יכולים להתקשר אלי לשלוח אס אם אסים או הודעות בדואר אלקטרוני אני אשמח לענות לכם ולשמור איתכם על הקשר. את הטלפון שלי יש לכם ואת המאיל אני אתן.
אז ביי ביי לכולכם תהנו תלמדו תעבדו ותמשיכו לפעול ולהוציא פרויקטים חדשים ולהוכיח לכולם שמועצת הנוער העירות של כפר סבא היא המועצה הטובה ביותר שיש .

בבבבייייייייייייייייי delfi81@nana.co.il

נ.ב. תודה על המתנה זה הדבר הראשון שאני אשים בתוך המזוודה שלי.

יוליה

נושא ההודעה

מחבר תאריך
הודעה ישנה

מכתב פרידה!!!!!!!!!! :(

יולי

9/8/2007 13:50

יוליה יקירה

Bar

15/8/2007 19:51

זכויות יוצרים © מולטי נט 2000-2024. כל הזכויות שמורות.

פרסום באתר | צרו קשר

Copyright © 2000-2024 Multi-Net. All rights reserved.