ברוכים הבאים לכל הנציגים החדשים!
בטקס מליאת הפתיחה לקדנציית 2007 של מועצת הנוער, הקדנצייה ה-15, נכחו כל הנציגים החדשים שנבחרו מחטיבות-הביניים, התיכונים, תנועות הנוער, גופי הנוער ובתי הנוער וכן מכובדים שונים במעמד ראש העיר, מר יהודה בן חמו.
מאת: בר תמיר
(344) 17/1/2007 20:00

ביום שני, 15.1.07 התקיימה מליאת הפתיחה לקדנציית 2007 של מועצת הנוער, הקדנצייה ה-15!

בטקס נכחו כל הנציגים החדשים שנבחרו מחטיבות-הביניים, התיכונים, תנועות הנוער, גופי הנוער ובתי הנוער וכן מכובדים שונים כגון ראש העיר מר יהודה בן חמו, נציגי משרד החינוך, מנהלת המחלקה לנוער וקהילה הגב´ אשרת גני גונן, מנהל אגף החינוך מר דב רקוביץ´, מנחי ויושבי ראש מועצה לשעבר ועוד רבים וטובים.

הטקס נפתח בנאומים של המכובדים שהוזכרו.

המועצה פועלת כבר קדנציות רבות להקמת מועדונים וקידום מקומות בילוי לבני הנוער בסופי-השבוע על-מנת למנוע ולצמצם תופעות של סמים, אלימות ואלכוהול כתוצאה מחוסר מעש.

במליאת הפתיחה החגיגית היה ראש העיר איש בשורות בנושא והבטיח שבעתיד הקרוב (במובנים של עיר, כלומר שנה עד שנה וחצי לדבריו) יוקם מתחם "פאוור-סנטר" באיזור התעשייה, בו יוקמו גם מקומות בילוי לבני הנוער.

בנוסף הדגיש ראש העיר את חשיבות המשך הטיפול בנושא הסמים וביקש מהמועצה החדשה לכלול את הנושא בפעילותה לקדנצייה הקרובה, להמשיך ולחזק את הקשר והפעילות עם הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול.

הטקס נמשך בפתיחתה של מסורת חדשה במליאות הפתיחה-פרס "משולש הזהב". הפרס הוא אות הוקרה ותודה לחברי מועצת הנוער שעשו משהו מיוחד בקדנצייה הנוכחית או בקדנציות האחרונות למען המועצה.

הפרס הוענק לתימור מקמל (סיו"ר המועצה וזוכת פרס גלר), גל פרנקל (יו"ר המועצה) ואירינה גרוסמן (דוברת המועצה).

פרסים נוספים הוענקו למנחות המועצה היוצאות שירלי זלצר וליאור רותם.

לאחר מצגת על פעילותה הנרחבת של המועצה בקדנצייה החולפת וחלוקת חולצות מועצה, יצאו הנציגים החדשים לסדנאות היכרות ראשונית עם וועדות המועצה השונות: זבת"ח (זכויות בני נוער, תקנון וחוקה), צמו"ד (צוות מידע ודוברות), מק"ק (מודעות, קליטה וקהילה) ותס"א (תרבות, ספורט ואירועים).

הטקס הסתיים בדברי סיכום וברכה של יו"ר המועצה-גל פרנקל.

נציגים יקרים,

אנו מזמינים אתכם להמשיך איתנו ולהגיע לישיבות הוועדות השונות,

חברי מועצת הנוער העירונית כפר-סבא.

זכויות יוצרים © מולטי נט 2000-2024. כל הזכויות שמורות.

.Copyright © 2000-2024 Multi-Net. All rights reserved